ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Rebelx Lion Oyuncu Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz Mavi Turuncu Yeşil Pembe Bordo Gri Lila Mor Turkuaz |
| Diğer Özellikler | Bel Destek Minderi Boyun Destek Minderi Bel Desteği Boyun/Kafa Desteği Class 3 Amortisör |
| Kullanım Tipi | Oyuncu Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Yok |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Yok |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | Kumaş |
| Oturak Malzemesi | Kumaş |
| Ayaklık Tipi | Plastik Ayaklık |
| Ağırlık | 12 kg |
| Genişlik | 65 cm |
| Yükseklik | 122 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 80 kg |
| Oturak Yüksekliği | 52 cm |
| Derinlik | 50 cm |