ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Nurus Tulya Dyna Support Başlıklı Yönetici Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Diğer Özellikler | Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Bel Desteği Ayarlanabilir Boyunluk Boyun/Kafa Desteği 3D Ayarlanabilir Kolçaklar |
| Kullanım Tipi | Yönetici Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Var |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | File |
| Oturak Malzemesi | Kumaş |
| Ayaklık Tipi | Plastik Ayaklık |
| Ağırlık | 16 kg |
| Genişlik | 48 cm |
| Yükseklik | 132.5 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 120 kg |
| Oturak Yüksekliği | 56 cm |
| Derinlik | 48 cm |