ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Nurus Alava Çalışma Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Mavi Turuncu Yeşil Gri Kırmızı Lacivert Sarı Turkuaz |
| Kullanım Tipi | Çalışma Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Yok |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Yok |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | Plastik |
| Oturak Malzemesi | Kumaş |
| Ayaklık Tipi | Alüminyum Ayaklık |
| Ağırlık | 11.9 kg |
| Genişlik | 70.4 cm |
| Yükseklik | 97 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 120 kg |
| Oturak Yüksekliği | 56 cm |
| Oturak Genişliği | 50 cm |