ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ikea Flintan Çalışma Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Bej |
| Diğer Özellikler | Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Bel Desteği Çıkartılabilir Oturak Kılıfı Otomatik Yaslanma Mekanizması |
| Kullanım Tipi | Çalışma Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Yok |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | File |
| Oturak Malzemesi | Kumaş |
| Ayaklık Tipi | Metal Ayaklık |
| Genişlik | 61 cm |
| Yükseklik | 114 cm |
| Kolçak Yüksekliği | 82 cm |
| Oturak Yüksekliği | 58 cm |
| Oturak Derinliği | 49 cm |
| Oturak Genişliği | 46 cm |