ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Herman Miller Sayl Çalışma Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Mavi Yeşil |
| Diğer Özellikler | Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Bel Desteği Beşik Mekanizmalı Oturak Derinliği Ayarı Yaslanma Sertlik Ayarı |
| Kullanım Tipi | Çalışma Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Yok |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | Plastik |
| Oturak Malzemesi | Kumaş |
| Ayaklık Tipi | Plastik Ayaklık |
| Ağırlık | 24.5 kg |
| Genişlik | 61 cm |
| Yükseklik | 99 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 160 kg |
| Oturak Derinliği | 45 cm |
| Oturak Genişliği | 45 cm |
| Derinlik | 48 cm |