ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Herkese Mobilya Zaga Çalışma Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Diğer Özellikler | Beşik Mekanizmalı Class 3 Amortisör Yaslanma Sertlik Ayarı |
| Kullanım Tipi | Çalışma Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Yok |
| Ayarlanabilir Kolçak | Yok |
| Sırt Malzemesi | Suni Deri |
| Oturak Malzemesi | Suni Deri |
| Ayaklık Tipi | Krom Ayaklık |
| Genişlik | 52 cm |
| Yükseklik | 85 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 120 kg |
| Oturak Derinliği | 40 cm |
| Oturak Genişliği | 45 cm |
| Derinlik | 45 cm |