ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Herkese Mobilya Huns Yönetici Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Bej |
| Diğer Özellikler | Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Beşik Mekanizmalı Class 3 Amortisör Kafa Desteği Yaslanma Sertlik Ayarı |
| Kullanım Tipi | Yönetici Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Yok |
| Kolçak Malzemesi | Deri Döşeme |
| Sırt Malzemesi | Suni Deri |
| Oturak Malzemesi | Suni Deri |
| Ayaklık Tipi | Krom Ayaklık |
| Genişlik | 73 cm |
| Yükseklik | 129 cm |
| Oturak Derinliği | 49 cm |
| Oturak Genişliği | 59 cm |
| Derinlik | 48 cm |