ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Herkese Mobilya Fusion Yönetici Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Sarı |
| Diğer Özellikler | Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Beşik Mekanizmalı Boyun/Kafa Desteği Class 3 Amortisör Yaslanma Sertlik Ayarı |
| Kullanım Tipi | Yönetici Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Var |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | Suni Deri |
| Oturak Malzemesi | Suni Deri |
| Ayaklık Tipi | Plastik Ayaklık |
| Genişlik | 68 cm |
| Yükseklik | 127 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 120 kg |
| Oturak Derinliği | 52 cm |
| Oturak Genişliği | 50 cm |
| Derinlik | 62 cm |