ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Cybeart Apex Signature Edition Oyuncu Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Kırmızı |
| Diğer Özellikler | Geniş Yatma Açısı Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Boyun Destek Minderi Ayarlanabilir Bel Desteği Beşik Mekanizmalı Boyun/Kafa Desteği Class 4 Amor |
| Kullanım Tipi | Oyuncu Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Var |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | Suni Deri |
| Oturak Malzemesi | Suni Deri |
| Ayaklık Tipi | Alüminyum Ayaklık |
| Yükseklik | 139 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 135 kg |
| Kolçak Yüksekliği | 75 cm |
| Oturak Yüksekliği | 56 cm |
| Oturak Genişliği | 52 cm |