ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Calitte Typer-X TP Oyuncu Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Yeşil Gri |
| Diğer Özellikler | Geniş Yatma Açısı Bel Destek Minderi Boyun Destek Minderi Bel Desteği Beşik Mekanizmalı Boyun/Kafa Desteği Class 3 Amortisör Yaslanma Sertlik Ayarı 2D |
| Kullanım Tipi | Oyuncu Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Var |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | Kumaş |
| Oturak Malzemesi | Kumaş |
| Ayaklık Tipi | Metal Ayaklık |
| Genişlik | 75 cm |
| Yükseklik | 145 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 130 kg |
| Kolçak Yüksekliği | 75 cm |
| Oturak Derinliği | 58 cm |
| Oturak Genişliği | 52 cm |