ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Calitte Titan TT Pro Oyuncu Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Gri Kahverengi Kırmızı Lacivert |
| Diğer Özellikler | Geniş Yatma Açısı Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Boyun Destek Minderi Bel Desteği Beşik Mekanizmalı Class 4 Amortisör Kafa Desteği Yaslanma Sertl |
| Kullanım Tipi | Oyuncu Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Var |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | Kumaş |
| Oturak Malzemesi | Kumaş |
| Ayaklık Tipi | Metal Ayaklık |
| Genişlik | 75 cm |
| Yükseklik | 145 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 130 kg |
| Kolçak Yüksekliği | 75 cm |
| Oturak Yüksekliği | 55 cm |
| Oturak Derinliği | 55 cm |
| Oturak Genişliği | 55 cm |