ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Calitte Storm Krom Çalışma Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Mavi Krem |
| Diğer Özellikler | Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Beşik Mekanizmalı Class 3 Amortisör Yaslanma Sertlik Ayarı |
| Kullanım Tipi | Çalışma Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Yok |
| Kolçak Malzemesi | Deri Döşeme |
| Sırt Malzemesi | Kumaş |
| Oturak Malzemesi | Kumaş |
| Ayaklık Tipi | Krom Ayaklık |
| Genişlik | 64 cm |
| Yükseklik | 100 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 110 kg |
| Kolçak Yüksekliği | 71 cm |
| Oturak Derinliği | 44 cm |
| Oturak Genişliği | 46 cm |