ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bürosit Ori Başlıklı Yönetici Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Mavi Sarı |
| Diğer Özellikler | Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Ayarlanabilir Boyunluk Beşik Mekanizmalı Boyun/Kafa Desteği Oturak Derinliği Ayarı Sırt Yüksekliği Ayarlanabilir Y |
| Kullanım Tipi | Yönetici Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Var |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | Kumaş |
| Oturak Malzemesi | Kumaş |
| Ayaklık Tipi | Plastik Ayaklık |
| Genişlik | 65 cm |
| Yükseklik | 144 cm |
| Oturak Yüksekliği | 57 cm |
| Oturak Derinliği | 48 cm |
| Oturak Genişliği | 48 cm |
| Derinlik | 82 cm |