ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bürosit Omega 7 Çalışma Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Diğer Özellikler | Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Bel Desteği Beşik Mekanizmalı Yaslanma Sertlik Ayarı |
| Kullanım Tipi | Çalışma Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Yok |
| Kolçak Malzemesi | Alüminyum |
| Sırt Malzemesi | Suni Deri |
| Oturak Malzemesi | Suni Deri |
| Ayaklık Tipi | Alüminyum Ayaklık |
| Ağırlık | 18 kg |
| Genişlik | 58 cm |
| Yükseklik | 109 cm |
| Kolçak Yüksekliği | 82 cm |
| Oturak Yüksekliği | 61 cm |
| Oturak Derinliği | 50 cm |
| Oturak Genişliği | 48 cm |
| Derinlik | 67 cm |