ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bürocci Enzo Plus Çalışma Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Diğer Özellikler | Bel Desteği Beşik Mekanizmalı Yaslanma Sertlik Ayarı |
| Kullanım Tipi | Çalışma Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Yok |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | File |
| Oturak Malzemesi | Kumaş |
| Ayaklık Tipi | Metal Ayaklık |
| Ağırlık | 12 kg |
| Genişlik | 60 cm |
| Yükseklik | 105 cm |
| Oturak Yüksekliği | 56 cm |
| Derinlik | 58 cm |