ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bürocci Cappa Çalışma Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Kullanım Tipi | Çalışma Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Yok |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Yok |
| Kolçak Malzemesi | Deri Döşeme |
| Sırt Malzemesi | Suni Deri |
| Oturak Malzemesi | Suni Deri |
| Ayaklık Tipi | Plastik Ayaklık |
| Ağırlık | 8 kg |
| Genişlik | 56 cm |
| Yükseklik | 80 cm |
| Oturak Yüksekliği | 38 cm |
| Derinlik | 42 cm |