ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asbir
Asbir Rigel 55100 Başlıklı Yönetici Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Kırmızı |
| Diğer Özellikler | Beşik Mekanizmalı Boyun/Kafa Desteği Yaslanma Sertlik Ayarı 360° Döner Çizmez Tekerlek |
| Kullanım Tipi | Yönetici Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Yok |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | Kumaş |
| Oturak Malzemesi | Kumaş |
| Ayaklık Tipi | Plastik Ayaklık |
| Taşıma Kapasitesi | 85 kg |
| Oturak Yüksekliği | 54 cm |
| Oturak Derinliği | 41 cm |
| Oturak Genişliği | 45 cm |