ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Adore Tesla Concept Çalışma Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Mavi Gri Kırmızı |
| Kullanım Tipi | Çalışma Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Yok |
| Kolçak | Yok |
| Ayarlanabilir Kolçak | Yok |
| Sırt Malzemesi | Kumaş |
| Oturak Malzemesi | Kumaş |
| Ayaklık Tipi | Plastik Ayaklık |
| Genişlik | 54 cm |
| Yükseklik | 86 cm |
| Derinlik | 40 cm |