ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Adore Impact Yönetici Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Diğer Özellikler | Ayarlanabilir Bel Desteği Ayarlanabilir Boyunluk Beşik Mekanizmalı Boyun/Kafa Desteği Yaslanma Sertlik Ayarı |
| Kullanım Tipi | Yönetici Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Yok |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | File |
| Oturak Malzemesi | Kumaş |
| Ayaklık Tipi | Plastik Ayaklık |
| Genişlik | 55 cm |
| Yükseklik | 122 cm |
| Derinlik | 63 cm |