ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Windsor WS 2500 LF Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 540 mm |
| Derinlik | 570 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1450 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 177 kWh |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Diğer Özellikler | Temperli Cam Raflar Raylı Sebzelik Bölmesi Değiştirilebilir Kapı Yönü Buzluk Koku Giderici Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı |
| Enerji Etiketi | Windsor WS 2500 LF Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Toplam Net Hacim | 213 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 171 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 42 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Windsor WS 2500 LF Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |