ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestfrost VF 920 BT Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 480 mm |
| Derinlik | 590 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 840 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Soğutucu Raf Adedi | 2 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 128 kWh |
| Ses Seviyesi | 43 dB |
| Toplam Net Hacim | 88 lt |
| Buzmatik | Yok |