ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestfrost VF 5240 X NFK Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 712 mm |
| Renk | Gri |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1860 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Diğer Özellikler | Kahvaltılık Bölmesi 0°C Bölmesi Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı |
| Toplam Net Hacim | 471 lt |