ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel x Aslı Filinta Retro NFK37211 Siyah Saz Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 605 mm |
| Derinlik | 681 mm |
| Renk | Siyah |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1901 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 250 kWh |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Diğer Özellikler | Hassas Nem Kontrolü Temperli Cam Raflar Kahvaltılık Bölmesi 0°C Bölmesi Şişe Rafı Ekonomi Modu Buzluk Taşınabilir Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı |
| Ağırlık | 67 kg |
| Enerji Etiketi | Vestel x Aslı Filinta Retro NFK37211 Siyah Saz Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 8 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 330 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Koku Karıştırmayan Sistem Çok Yönlü Soğutma Taze Hava Teknolojisi |
| Soğutucu Net Hacmi | 230 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 101 lt |
| Kullanım Kılavuzu | Vestel x Aslı Filinta Retro NFK37211 Siyah Saz Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |