ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel SC47011 Buzdolabı (Beyaz)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 650 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1830 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 255 kWh |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Diğer Özellikler | Hassas Nem Kontrolü Temperli Cam Raflar Raylı Sebzelik Bölmesi Değiştirilebilir Kapı Yönü Buzluk Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı |
| Ağırlık | 69 kg |
| Enerji Etiketi | Vestel SC47011 Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 5.2 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 432 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Koku Karıştırmayan Sistem |
| Soğutucu Net Hacmi | 320 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 113 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Vestel SC47011 Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |