ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel RTL398RIX Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 655 mm |
| Renk | Gri |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1850 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 5 adet |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 296 kWh |
| Ağırlık | 86 kg |
| Buzmatik | Yok |
| Toplam Brüt Hacim | 383 lt |