ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel RETRO SC32111 Buzdolabı (Turuncu)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 605 mm |
| Derinlik | 635 mm |
| Renk | Turuncu |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1794 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 249 kWh |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| Diğer Özellikler | Temperli Cam Raflar Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı |
| Ağırlık | 57.5 kg |
| Dondurma Kapasitesi | 4.5 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 311 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Koku Karıştırmayan Sistem |
| Soğutucu Net Hacmi | 242 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 70 lt |
| Buzmatik | Yok |