ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel RETRO SB14001 Buzdolabı (Sarı)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 540 mm |
| Derinlik | 595 mm |
| Renk | Sarı |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 838 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 2 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 181 kWh |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| Diğer Özellikler | Temperli Cam Raflar Buzluk Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı |
| Ağırlık | 27 kg |
| Dondurma Kapasitesi | 2.6 kg/gün |
| Yeni Nesil Özellikler | Koku Karıştırmayan Sistem |
| Soğutucu Net Hacmi | 105 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 17 lt |
| Buzmatik | Yok |