ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel RETRO NFK52211 Buzdolabı (Siyah)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 710 mm |
| Derinlik | 746 mm |
| Renk | Siyah |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1901 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 266 kWh |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Diğer Özellikler | Temperli Cam Raflar Kahvaltılık Bölmesi Şişe Rafı Ekonomi Modu |
| Ağırlık | 86 kg |
| Enerji Etiketi | Vestel RETRO NFK52211 Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 5.2 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 472 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 357 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 115 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Vestel RETRO NFK52211 Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |