ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel RETRO FD56011 Buzdolabı (Bej)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 840 mm |
| Derinlik | 690 mm |
| Renk | Bej |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1790 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 4 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 6 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 305 kWh |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Diğer Özellikler | Temperli Cam Raflar Raylı Sebzelik Bölmesi Buz Çözme Modu Ekonomi Modu Buzluk Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı |
| Ağırlık | 100 kg |
| Enerji Etiketi | Vestel RETRO FD56011 Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 8.7 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 487 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Koku Karıştırmayan Sistem Taze Hava Teknolojisi |
| Soğutucu Net Hacmi | 322 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 166 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Vestel RETRO FD56011 Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |