ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel RCB732E5MX Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 670 mm |
| Renk | Inox |
| Yükseklik | 1860 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 5 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 263 kWh |
| Ses Seviyesi | 42 dB |
| Toplam Net Hacim | 263 lt |
| Buzmatik | Yok |