ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel NFK60112 E WIFI Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 760 mm |
| Derinlik | 737 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1860 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 5 adet |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 284 kWh |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Diğer Özellikler | Hassas Nem Kontrolü Temperli Cam Raflar Kahvaltılık Bölmesi 0°C Bölmesi Raylı Sebzelik Bölmesi Ekonomi Modu Tatil Modu Akıllı Sensör Asansörlü Kapı Ra |
| Ağırlık | 92.5 kg |
| Enerji Etiketi | Vestel NFK60112 E WIFI Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 6.5 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 534 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Wi-Fi Koku Karıştırmayan Sistem Çok Yönlü Soğutma Taze Hava Teknolojisi VitaMod Teknolojisi |
| Soğutucu Net Hacmi | 403 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 131 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Vestel NFK60112 E WIFI Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |