ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel NF60012 EX ION WIFI Buzdolabı (Inox)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 750 mm |
| Derinlik | 760 mm |
| Renk | Inox |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1860 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 277 kWh |
| Ses Seviyesi | 43 dB |
| Dondurma Kapasitesi | 8 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 524 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 400 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 124 lt |
| Buzmatik | Var |