ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel NF60012 E GI PRO WIFI Buzdolabı (Beyaz)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 760 mm |
| Derinlik | 750 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1860 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 277 kWh |
| Ses Seviyesi | 43 dB |
| Diğer Özellikler | 0°C Bölmesi Değiştirilebilir Kapı Yönü Asansörlü Kapı Rafı Çocuk Kilidi Soğutucu Isı Göstergesi 10 Yıl Kompresör Garantili |
| Ağırlık | 88 kg |
| Enerji Etiketi | Vestel NF60012 E GI PRO WIFI Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 8 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 524 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Wi-Fi Gün Işığı Teknolojisi Taze Hava Teknolojisi |
| Soğutucu Net Hacmi | 400 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 124 lt |
| Buzmatik | Var |
| Kullanım Kılavuzu | Vestel NF60012 E GI PRO WIFI Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |