ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel NF48001 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 730 mm |
| Derinlik | 720 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 1830 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 311 kWh |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Toplam Net Hacim | 435 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 337 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 98 lt |
| Buzmatik | Var |