ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel NF37011 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 660 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1720 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 218 kWh |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Diğer Özellikler | Hassas Nem Kontrolü Temperli Cam Raflar Değiştirilebilir Kapı Yönü Buzluk Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı |
| Ağırlık | 59.5 kg |
| Enerji Etiketi | Vestel NF37011 Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 3.5 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 310 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Koku Karıştırmayan Sistem Çok Yönlü Soğutma Taze Hava Teknolojisi |
| Soğutucu Net Hacmi | 240 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 71 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Vestel NF37011 Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |