ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel NF 64012 E A GI Pro Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 840 mm |
| Derinlik | 750 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1860 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 296 kWh |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Diğer Özellikler | Kahvaltılık Bölmesi 0°C Bölmesi |
| Enerji Etiketi | Vestel NF 64012 E A GI Pro Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Toplam Net Hacim | 587 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Wi-Fi Çok Yönlü Soğutma Gün Işığı Teknolojisi Taze Hava Teknolojisi |
| Soğutucu Net Hacmi | 445 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 142 lt |
| Buzmatik | Var |