ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel MB4001 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 440 mm |
| Derinlik | 470 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 510 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 79 kWh |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Diğer Özellikler | Değiştirilebilir Kapı Yönü Buzluk |
| Ağırlık | 14 kg |
| Enerji Etiketi | Vestel MB4001 Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Toplam Net Hacim | 41 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 41 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Vestel MB4001 Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |