ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Uğur USS 374 DTK Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 640 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 1840 mm |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Soğutucu Raf Adedi | 5 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Ağırlık | 74 kg |
| Toplam Net Hacim | 345 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 345 lt |
| Buzmatik | Yok |