ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Uğur USS 160 DTK Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 516 mm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 870 mm |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 529 kWh |
| Toplam Net Hacim | 154 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 154 lt |
| Buzmatik | Yok |