ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Uğur USS 1200 D2KL Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 1200 mm |
| Derinlik | 770 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 2030 mm |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 2482 kWh |
| Ağırlık | 201 kg |
| Toplam Net Hacim | 1082 lt |