ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Uğur UES 468 D2K NFI Combi Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 666 mm |
| Renk | Gri |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1880 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 311 kWh |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Ağırlık | 83.5 kg |
| Toplam Net Hacim | 416 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 316 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 100 lt |
| Buzmatik | Yok |