ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Tommatech TSB-583606-IMP Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 836 mm |
| Derinlik | 743 mm |
| Renk | Inox |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1850 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 306 kWh |
| Ses Seviyesi | 42 dB |
| Diğer Özellikler | Çocuk Kilidi |
| Ağırlık | 84 kg |
| Enerji Etiketi | Tommatech TSB-583606-IMP Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 8 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 606 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 446 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 160 lt |
| Kullanım Kılavuzu | Tommatech TSB-583606-IMP Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |