ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Tommatech TSB-570465-IMP Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 706 mm |
| Derinlik | 686 mm |
| Renk | Inox |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1850 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 249 kWh |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Diğer Özellikler | Çocuk Kilidi |
| Ağırlık | 72 kg |
| Enerji Etiketi | Tommatech TSB-570465-IMP Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 6 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 465 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 364 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 101 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Tommatech TSB-570465-IMP Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |