ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Tommatech TSB-491576-WIDIMP Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 910 mm |
| Derinlik | 730 mm |
| Renk | Inox |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1770 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 338 kWh |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Diğer Özellikler | Çocuk Kilidi |
| Ağırlık | 95 kg |
| Enerji Etiketi | Tommatech TSB-491576-WIDIMP Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 13 kg/gün |
| Soğutucu Net Hacmi | 337 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 240 lt |
| Kullanım Kılavuzu | Tommatech TSB-491576-WIDIMP Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |