ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Teka RTF 54760 WH Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 755 mm |
| Derinlik | 814 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1686 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 137 kWh |
| Diğer Özellikler | Buzluk |
| Toplam Net Hacim | 535 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 417 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 118 lt |
| Buzmatik | Yok |