ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Teka RSL 73360 FI Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 540 mm |
| Derinlik | 545 mm |
| Renk | Gri |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1775 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 5 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 146 kWh |
| Ses Seviyesi | 36 dB |
| Diğer Özellikler | Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu |
| Toplam Net Hacim | 309 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 309 lt |
| Buzmatik | Yok |