ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Teka RMF 77960 SS Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 909 mm |
| Derinlik | 690 mm |
| Renk | Siyah |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1900 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 6 kapılı |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 319 kWh |
| Diğer Özellikler | Ekonomi Modu Tatil Modu Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı |
| Toplam Net Hacim | 522 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Teka RMF 77960 SS Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |