ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Teka Cl3 330 NF EU WH Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 540 mm |
| Derinlik | 545 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1775 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 280 kWh |
| Ses Seviyesi | 38 dB |
| Toplam Net Hacim | 262 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 193 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 69 lt |
| Toplam Brüt Hacim | 275 lt |