ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Smeg FAB5RRD5 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 404 mm |
| Derinlik | 500 mm |
| Renk | Kırmızı |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 734 mm |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 2 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 2 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 275 kWh |
| Toplam Net Hacim | 34 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 34 lt |
| Buzmatik | Yok |