ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Smeg FAB5LCR6 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 404 mm |
| Derinlik | 500 mm |
| Renk | Krem |
| Yükseklik | 725 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Enerji Sınıfı (A-G) | C |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 49 kWh |
| Ses Seviyesi | 3 dB |
| Ağırlık | 26 kg |
| Enerji Etiketi | Smeg FAB5LCR6 Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Toplam Net Hacim | 34 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 34 lt |
| Buzmatik | Yok |